Johannes Meynen Kabinet Schermerhorn 1945-1946 Vingerhoedje met Goud Randje

€ 3,50
Over deze aankoop wordt geen btw berekend (KOR)

Dit porseleinen vingerhoedje met Johannes Meynen uit het Kabinet Schermerhorn (1945-1946) en gouden randje is een historisch verzamelobject. Een uniek aandenken aan de wederopbouw van Nederland.

  • Historisch kabinetlid op porselein
  • Elegant gouden randje voor een luxe uitstraling
  • Uniek verzamelitem voor liefhebbers van de Nederlandse politiek
  • Prachtig cadeau voor historici en verzamelaars
  • Hoogwaardig porselein met gedetailleerde print
  • Klein en met zorg gemaakt: in eigen beheer bedrukt en afgebakken in een keramiekoven op meer dan 800 graden

Tip: Een vingerhoedje met uw eigen foto of ontwerp?

Wist u dat wij in onze studio ook vingerhoedjes bedrukken met een foto van uw eigen huisdier, familie, verenigingslogo of favoriete vakantiekiekje? Een prachtig, blijvend aandenken of een uniek geschenk voor een andere liefhebber. Bekijk snel onze pagina voor een vingerhoedje met eigen foto en ontdek de mogelijkheden!

Let op: Dit artikel wordt precies zo geleverd zoals je het op de foto ziet. Heb je nog vragen of wil je iets extra’s weten? Stuur me dan gerust een berichtje!

Delen

Het Kabinet Schermerhorn

Het kabinet-Schermerhorn was het eerste naoorlogse kabinet van Nederland, actief van 1945 tot 1946. Johannes Meynen was een van de ministers die een bijdrage leverde aan de wederopbouw van Nederland na de Tweede Wereldoorlog.

Porseleinen Vingerhoedje

Dit vingerhoedje is vervaardigd van hoogwaardig porselein en voorzien van een elegant gouden randje. Het toont een afbeelding van Johannes Meynen in zijn rol als minister. Een tastbaar aandenken aan een cruciale periode in de Nederlandse geschiedenis.

Verzamelwaarde

Dit vingerhoedje is een exclusief verzamelitem. De combinatie van de historische figuur, het kabinet en het gouden randje maakt het bijzonder waardevol voor verzamelaars.

Cadeautip

Zoekt u een origineel cadeau voor een liefhebber van de Nederlandse geschiedenis? Dit vingerhoedje is een attente en unieke keuze.

  • Op voorraad
    2 Items

  • Leverancier
    Eigenopdruk
  • Materiaal
    Porselein
  • Conditie
    Nieuw
  • Afmetingen
    D2.5x3cm

Commentaar (0)

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

4 andere producten in dezelfde categorie

Laden ...
Terug naar boven